×

Ośrodek Szkolenia Kierowców "Łada" prowadzi kursy na prawo jazdy na terenie Elbląga od 1990 roku. W tym czasie przeszkoliliśmy ponad 4 tysiące kierowców. Nasze główne atuty to indywidualne podejście do każdego kursanta, bezstresowe szkolenie w przyjaznej atmosferze, krótkie terminy kursów, dojazd we wskazane miejsce, a także atrakcyjne ceny i ciągły kontakt ze zmianami prawnymi i praktycznym ruchem drogowym. Nasze starania sprawiają, iż od wielu lat jesteśmy w czołówce najlepszych szkół jazdy na terenie Elbląga. W 2020r. nasz ośrodek szkolenia został wyróżniony przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego W Elblągu za wysoką zdawalność na egzaminie państwowym. Z przyjemnością doradzamy i pomagamy naszym kursantom przez cały czas trwania nauki aż do zdobycia prawa jazdy. Zapoznamy Was z trasami egzaminacyjnymi i przebiegiem egzaminu.

elka

Pomożemy Wam zebrać wszystkie materiały, niezbędne dokumenty i zaświadczenia, przygotować się praktycznie i psychicznie do egzaminu, a na koniec z niecierpliwością będziemy oczekiwać na wiadomość jak poszedł egzamin!

Dużą satysfakcję sprawia nam fakt, że wielu z naszych kursantów rekomenduje
nas członkom swych rodzin i znajomym,
co świadczy o tym, że nasi podopieczni
są zadowoleni z wyboru szkoły jazdy.

car

Nauka Jazdy w Elblągu - Szkoła Nauki Jazdy OSK Łada, 82-300 Elbląg, ul. Gwiezdna 21, I piętro (obok zegarmistrza)

     STARTUJEMY 18 MARCA, GWIEZDNA 21 (obok zegarmistrza). Z POWODU OGRANICZONEJ LICZBY UCZESTNIKÓW PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE ZAPISY NA KURS. !!! ______________ PONOWNIE JESTEŚMY NA 1 MIEJSCU ZDAWALNOŚCI WŚRÓD SZKÓŁ NAUKI JAZDY W ELBLĄGU :) (szczegóły w zakładce GALERIA)